Síla žraloka a tisíce let ověřená zkušenost TCM s mycélii.

S touto problematikou je spojených více možností. Ta nejdůležitější je prevence.

Pro silnou imunitu je velice důležité čisté střevo. Proto než začneme vytvářet jakoukoliv podporu imunitního systému, tak je velice důležité střevo pročistit např. Křemelinou či 10 denní kúrou oxydetoxu, která podpoří i okysličování. Je také vhodné již od začátku  užívat Imunne max – oleje ze žraločích jater, který nám pomůže s detoxikací. Tento olej díky alkoxyglycerolům (dle několika studií) podporuje imunitu a játra.  Více informací přímo u produktu. To vše je ideální ještě kombinovat s tresčím olejem.

Při dýchacích obtížích jako např. astma, dušnost, rýma, ucpané dutiny, kašel apod., dle zkušeností několika odborníku doporučujeme užívat Cordyceps.

TCM – tradiční čínská medicína říká, že na podporu imunologických, neurologických, metabolických a cévních funkcí je ideální Reishi.

Dle amerických studií a knihy, která vyšla v roce 1992 ” Žraloci nemají rakovinu” doporučujeme pro prevenci vše kombinovat s olejem ze žraločích jater, který je bohatý na alkoxyglyceroly. Po domluvě s lékařem lze tento produkt užívat ve zvýšeném množství i jako podpůrnou kúru při nádorových onemocněních či chirurgických zákrocích.

 

imunita
Lemon
Natural