V dnešní době dostává náš organismus velkou zátěž. Zatěžujeme srdce, cévy, dostatečně nevyživujeme mozek, ale díky  uspěchané době nedáváme zřetel ani na naše stravovací návyky a zdravý životní styl. Proto jsme pro Vás připravili balíček produktů právě pro ty, kteří jsou časově a psychicky velice zaneprázdněni, žijí ve stresu a životosprávu moc neřeší.

I to je důvod  nadměrného vzestupu  civilizačních chorob jako např.  Ateroskleróza, infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, diabetes, vysoký či nízký tlak, trombózy a dokonce i Alzheimerova choroba či deprese.

A nejen proto je důležitý dostatečný příjem omega 3 mastných kyseliny, kterých máme v dnešní době a v našem podnebném pásmu velice málo, ze zkušeností můžeme doporučit cca 2-3g čistých omega 3 s ideálním vyvážením Epa a Dha. Dále je důležité dodávat dobře vstřebatelné železo s vitamínem C a v poslední řadě mít dostatek vitamínů B, který obsahuje Buněčný harmonizér, který je prospěšný nejenom pro lepší vstřebávání železa, ale přispívá i ke zmírnění  vyčerpání a chrání nervová vlákna. Jako bonus k této kůře lze zakoupit tresčí olej bohatý na vitamín D,A,E, kterého stačí 10ml=jedna polévková lžíce.