Zde se zaměřujeme nejenom na kvalitní růst kostry u dětí, ale také na regeneraci kostí po úrazech a na udržení jejich kvality. Víte, že pro kvalitní vstřebání vápníku do kostí je důležitý Vitamín D?Ten dokáže tělo dostat v dostatečném množství ze sluníčka nebo ze stravy a to hlavně z ryb. I proto naše babičky dávali svým dětem rybí tuk.

Dle statistického úřadu světová spotřeba ryb je 16 kg/rok na osobu, v EU je to již 11 Kg a v ČR pouze 5,4 kg ryb. Teď si dejte ruku na srdce a řekněte, jestli opravdu sníte alespoň nějaké to kilo ryb ročně? A proto pro vás máme ideální kombinaci tresčího oleje nebo tresčího oleje pro děti, který má ještě zvýšený obsah vitamínu D(vitamín křivice).

Je dobré užívat tresčí olej bohatý na vitamín D a omega3.

Pro čím dál více anémických případů a to hlavně kvůli nedostatku železa doporučujeme Ferrum. V něm má organismus i ideální množství vitamínu C, který je důležitý pro imunitu, ale hlavně pro přirozenou tvorbu kolagenu v kloubech. V ideálním případe pro doplnění minerálu je skvělý Ph balance s “korálovým vápníkem”.

A pro ty, co už mají problémy s klouby a zejména pro seniory,  je ideální přidat omega 3 glukosamin a chondroitin.

Top