Vedení společnosti zavedlo certifikovaný systém jakosti vyhovující mezinárodní normám ISO 9001. Kromě toho LYSI rozšířila působnost výše uvedenou normou začleněním zvláštních požadavků na hygienická opatření, pracovní prostředí a prostor. Tyto faktory se vztahují k předpisům GMP (správné výrobní praxe a farmaceutické výroby), což je podmínkou pro získání povolení pro farmaceutickou výrobu a balení.

LYSI získalo také BRC (British Retail Consortium) certifikaci.

VÝZKUM A VÝVOJ

Společnost Lysi Ltd. je vedoucí v oblasti výzkumu a vývoje produktů mořských lipidů v uplynulých desetiletích. Spojení mezi výzkumem a vývojem na jedné straně a oblastí marketingu a prodeje na straně druhé je důležité jak pro managment LYSI , tak i pro úspěch celé společnosti.

Díky úzké spolupráci s předními mezinárodními farmaceutickými firmami a výzkumnými organizacemi, LYSI je považována za jednoho z globálních lídrů v oblasti zpracování rybích tuků a jejich využití. Společnost zároveň také spolupracuje s University of Island and Matisthe Icleandic food a s Biotech R&D (biotechnologický výzkum a vývoj ).

NAJDĚTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT PRO SEBE.

 

ZAČÍT NAKUPOVAT